Jdi na obsah Jdi na menu

FC Morkovice - FC Bučovice 3:3 (2:3)

22. 3. 2012

V neděli v ranních hodinách naši dorostenci nastoupili k poslednímu utkání zimního turnaje v Mórkovicích. Naším soupeřem bylo domácí mužstvo dorostu. Minulé utkání jsme rozmetli Šelešovice, a tak jsme do utkání nastupovali s velkou sebedůvěrou.

První poločas: Utkání začalo se hrou nahoru a dolů. Bylo vidět hodně pěkných akcí, či gólových situací, a tak si připomeneme ty nejdůležitější.

15´ Akce našich fotbalistů přes střed hřiště na jejíž konci stál Jirka Legner, kterou krásnou střelou k horní tyčce zaznamenal svůj první gól za náš tým. 0:1

20´ Únik domácího útočníka, který dostal vysoký centr až do našeho vápna. K míči vyběhl i brankář, který v souboji o míč byl pozdě, a tak fauloval útočníka MIMO VÁPNO. Rozhodčí, který nás po celý turnaj provázel špatnými výkon tento zápas kraloval, kdy hned na začátku ukázal žlutou kartu Chadimovi, odpískal penaltu, která rozhodně neměla být, neboť faul byl mimo vápno. 1:1

30´ Centr od Romana Jelínka na druhou stranu, který našel Honze Chadimu, ten se šikovně podívat a takzvaně poslal brankáře na párek, kdy mu naznačil centr a technickou střelou posunul míč kolem přední tyčky do brány. 1:2

35´ Akce milovického útočníka, kterého nechala celá obrana dělat si co chce s míčem a ten teho využil a opět vyrovnal skóré na 2:2

47´ Takřka hned jsme odpověděli i na druhý gól, kdy brankář špatně odkopl míč přesně na Marka Havránka, který pohotovou střelou trefil přes brankáře, který byl téměř na velkém vápně, prázdnou branku. 2:3

Poločas: V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, ale i přesto jsme měli více šancí a stav by měl odpovídat spíše skóré 3:6, po té co své šance neproměnil hlavně útočník Roman Kudlička, který velice trápil domácí obránce.

Druhý poločas:
Druhý poločas jsme krapec odpadli, a tak začali domácí tlačit, z čeho těžili.
50´ Akce domácích po pravé straně a střela útočníka, který krásně vymetl šibenici. 3:3

V druhém poločase jsme působili špatným dojmem, čemuž moc nepomohlo zranění Romana Jelínka, který zůstal na hřišti do počtu. Opět špatný rozhodnutí sudího kdy ve středu hřiště obrátil faul na naší stranu. Domácí odcentrovali do vápna, kde podle všech fauloval Patrik, a tak sudí pískl penaltu. TO však rozzuřilo naše hráče natolik, že si to nenechali líbit a pustili se do hráčů, kteří celý zápas byli sprostí a drzý, přičemž byli ti nejdrzejší o hlavy menší. Rozhodčímu nezbývalo nic jiného než zápas ukončit za stavu 3:3

70´KONEC ZÁPASU
PO konci zápasu si ještě hráči vyřídili účty a poté se rozešli. První poločas byl z naší strany velice dobrý, ovšem druhý hodně špatný. Příští týden zajíždíme na generální zápas do Dambořic kde odehrajeme utkání v derby se Slavkovem.

Branky: Legner, Chadima, Havránek