Jdi na obsah Jdi na menu

FC Litenčice muži - FC Bučovice dorost 7:2 (3:0)

9. 3. 2012

V neděli brzy ráno se naši dorostenci utkaly ve 4. utkání zimního turnaje v Mórkovicích s zatím neporaženým soupeřem z Litenčic. Minulé utkání se nám podařlo zvítězit 6:3 nad týmem Počenice, a tak jsem do teho utkání nastoupili s plným sebevědomím. Toto utkání doprovázely kopy komplikací, jako třeba nepřítomnost obou trenéru, kteří jsou oberlích, nebo nepřítomnost zraněného Romana Kudličky, či lenošného ROmana Jelínka.

První poločas: Do utkání jsme vlétli stejně, jako vždy s chutí útočit, ovšem soupeř byl důrazný ve všch soubojích, a tak jsme se na tělech hráčů z Litenčic často zastavili.

15´ Střední záložník Litenčic napřáhl ke střele z uctivé vzdálenosti a pěknou střelou pod břevno překonal brankář, který stál trestuhodně daleko venku z brány. 1:0

20´ Únik Honze Chadimi po levé straně, centr do vápna a Nicol Marcone nastřeluje břevno. Následná akce domácích skončila brankou a tak jak se říká nedáš dostaneš. 2:0

30´ Litenčice zahrávají roh, míč letí na zadní tyčku, kde útočící hráč srazil hlavou míč i se stoperem Markem Kachlíkem do brány. 3:0

40´ Pohledná kombinace na pravé straně mezi Honzem a Markem Havránkem. Míč si vzal Honza a probíhal napříč vápne a i přes odstrčení obránců balón do odkryté branky nestřílí.

První poločas byl velice smolný a výsledek mohl být trošičku lepší. Utkání bylo v celku vyrovnané, akorát nás položili individuální chyby a nedůraz útočníku v koncovce.

Druhý poločas: Druhý poločas jsme pokračovali v né moc dobré hře, ale rozhodně jsme nemuseli pokračovat v obdržování branek.

50´ opět střela z uctivé vzdálenosti a Erik opět příliš venku z branky. 4:0

65´ Snížení stavu se nám povedlo, po té co Chadima se uvolnil na levé straně a pohotovou střelou překonal brankáře, ovšem v cestě mi stálo břevno, a tak se míč dostal k Nikimu, který míč dorazil do brány. 4:1

70´ Další branka do naší sítě, domácí zahrávaly přímí kop, a domácí stoper trefil přesně. 5:1

75´ Opět se nám podařilo snížit a nyní po krásném individuálním úniku Marka Havránek, který v klidečku přešel přes střed hřiště až ke brankáři. 5:2

80´ Domácí stále útočili. Útočník Litenčic vystřelil z vápna přízemní střelou, která neměla žádnou razanci a i přesto překonal brankáře. 6:2

85´ Poslední branka utkání se stala po rohovém kopu, kdy ve zmatku ve vápně se nejlépe zorientoval útočící hráč a dal na 7:2

KONEC UTKÁNÍ

Ačkoliv výsledek, byl strašidelný, měl tento zápas svoje plusy a mínusy, ovšem musíme zapomenout a pokračovat dále.

Branky: Marcone, Havránek