Jdi na obsah Jdi na menu

FC Ivančice - FC Bučovice

13. 4. 2012

Sobotu jsme odjeli na utkání do Ivančic, kde jsme se měli pokusit urvat body, avšak to se nedělo, a tak jsme odjeli bez bodu.

První poločas:  Utkání začalo velice vyrovnaně s výpady do útoku, ale bez přímého ohrožení. Naši hráči si nevytvořili příliš šancí, ale největší měl Nicol Marcone, který se krásně uvolil  a z penalty minul bránu. Soupeř si vytvořil více šancí a jednu proměnil. Další branku mohli přidat, ovšem míč pouze označil brankovou čáru.

Druhý poločas: Druhý poločas byl špatný již od začátku, a tak soupeř využil a zvýšil na 2:0. Naši hráči byli velice naštvaní a tak se jim nic nedařilo. Tragický výkon pokračoval a tím i navyšování skóré ze strany domácích 3:0, 4:0. Jedinou velkou šanci měl Honza Chadima, který netrefil prázdnou bránu.

Utkání jsme nezvládli a také díky tomu, že se na nás vykašlal hráč Lukáš Němec a my byli nuceni překopat sestavu, navíc museli hrát Starší žáci David Nedoma a od začátku Viktor Židlík - za to jim velký dík.